GRAFIKA POTISKU PE TAŠEK a PAPÍROVÝCH TAŠEK


Nabízíme Vám jednoduché Grafické návrhy potisku tašek ZDARMA!!!
Při objednávce, Vám vytvoříme grafiku potisku. Stačí zaslat logo, text a barevnou specifikaci v PANTONE C.

Grafika potisku tašek je realizována na poloautomatických sítotiskových strojích. Při tisku jsou používány kvalitní barvy WIEDERHOLD.

Vlastní grafické podklady pro tisk prosím dodávejte v M1:1 jako vektorovou grafiku ve formátech Ai, PDF nebo EPS pro PC do verze ADOBE CS6 včetně. Text musí být vykřivkovaný a barevnost definována v přímých barvách dle vzorníku PANTONE C.

Specifikace probarvení materiálu jednotlivých PE tašek je dána k nejbližšímu odstínu uvedené PANTONE barvy. Vyobrazené probarvení tašek na webu je  definováno a uváděno v přímých barvách dle vzorníku PANTONE C. Přesto se Vám barva může (spíše bude) zobrazovat na monitoru jinak. Ta samá barva bude u někoho tmavší, u jiného světlejší, což je dáno různým nastavením jasu a kontrastu Vašich monitoru. Vezměte prosím na vědomí, že barevné podání na monitoru je pouze orientační.

Vytvořili jsme pro Vás PDF… Akciso PE tasky Sablony M1_1.pdf , které Vám přípravu grafiky zjednoduší. PDF najdete v sekci ke stažení.
V souboru jsou všechny typy a velikosti jednotlivých tašek v M1:1 včetně vyznačené velikosti plochy k potisku a její doporučené umístění na tašce.

V případě vícebarevného tisku /u soutisku barev/ nebo při potisku přes boční, nebo spodní sklad tašky může být účtován příplatek ke kalkulované ceně přes webový portál /vezměte toto prosím na vědomí při vytváření grafiky/.
V takovém případě /po posouzení dodané grafiky/ je zákazník zpětně informován na email o navýšení ceny tisku.

U vícebarevného tisku (vzhledem k tomu, že se potiskují již hotové tašky) je tolerance soutisku barva vůči barvě 1,5 mm.
Pokud je taška potištěna v této toleranci není to důvod k reklamaci a taková reklamace nebude uznána.

Při nejasnostech prosím volejte 777 780 887.